You have no items in your shopping cart.

Subtotal: $ 0.00

دسته گل رز صورتی

ارسال گل رز صورتی به ایران

More Views

دسته گل رز صورتی

Be the first to review this product

Out of stock

$ 25.95

یک دسته گل زیبا و ساده از گلهای رز صورتی مرغوب. 

You will earn 10 Points for buying this product.
Available to send in all over Iran
​Delivery time: Tomorrow delivery available


این محصول یک دسته گل زیبا و ساده از گلهای رز صورتی مرغوب می باشد که قابل ارسال به سراسر ایران است. تعداد و تزیین این دسته گل به سلیقه شما قابل تغییر است. شما می توانید این دسته گل را بصورت 5، 15، 25 و 35 شاخه ای سفارش دهید.
گل به تعداد سال تولد:جهت سفارش تعداد دلخواه از این گل به دسته گل سفارشی مراجعه کنید.

تزیین این دسته گل نیز به سلیقه شما قابل تغییر می باشد.
ساده بدون تزیینات: این دسته گل می تواند بصورت ساده و بدون هر گونه تزییناتی آماده شود که در این صورت ما گلها را بصورت دسته در کتار هم می گذاریم با یک روبان به یکدیگر بسته می بندیم و یک نایلون براق و یا کاغذ رنگی به دور آن می پیچیم.
با تزیینات: در این صورت دسته گل شما با برگهای سبز و دیگر وسایل تزیینات گل آرایش می شود. این تزیینات با توجه به شهر ها و گل فروشی های مختلف ممکن است متفاوت باشد. این تزیینات بدون هزینه می باشند.
داخل گلدان شیشه ای: جهت ماندگاری بیشتر گل نزد گیرنده ما ساقه ی گل ها را کمی کوتاهتر می کنیم و آنها را درون یک گلدان شیشه ای براق زیبا قرار می دهیم. ضمناً شما می توانید هر دو گزینه ی "با تزیینات" و "داخل گلدان شیشه ای" را همزمان انتخاب کنید. برای این کار دکمه کنترل (ctrl) را بر روی صفحه کلید خود نگه دارید و سپس هر دو گزینه را انتخاب کنید.
Roses are the best options to show your love. 

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی اینترنتی گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید و ارسال آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید و سفارش اینترنتی باکس گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گلفروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

Customer Reviews

Write Your Own Review

Earn 5 Points when you submit product review.

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.